Adam Jakubowicz – fizjoterapeuta

 

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, którą ukończyłem z wynikiem bardzo dobrym w 2002 roku.

Doświadczenie zawodowe i wiedzę zdobywałem w trakcie 10-letniej pracy na stanowisku fizjoterapeuty w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie, oraz podczas 5- letniej pracy w Fundacji „Gniazdo Rodzinne” na stanowisku kierownika rehabilitacji.

Dodatkowo wiedzę i praktykę poszerzałem kończąc liczne kursy i szkolenia m.in.:

  • metoda McKenzie w latach 2002-2003
  • terapia manualna wg Kaltenbourna i Evjentha w latach 2004-2006kurs masażu klasycznego, leczniczego i sportowego w 2000 r.
  • kinesiology taping w 2008 r.
  • szkolenie z „Klinicznych aspektów wczesnej fizjoterapii chorych po udarze mózgu” w 2009 r.
  • kurs osteopatii wg dr Hartmana w latach 2008-2010

Obecnie od 5 lat prowadzę własną praktykę zawodową, gdzie skutecznie wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie.

Wnikliwa diagnoza i indywidualne podejście do każdego pacjenta to gwarancja sukcesu.

Przyjdź i zapomnij o bólu – pierwszy krok  zależy od Ciebie.

 

Monika Kostka – dyplomowany dietetyk

Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, absolwentka Wydziału Nauki o Zdrowiu - kierunek Dietetyka.

Odbyła wiele ciekawych praktyk i staży. Wszechstronne doświadczenie zdobywała w warszawskich szpitalach, gdzie współpracowała z zespołami lekarskimi, w domach opieki oraz w prywatnej poradni. W Instytucie Żywności i Żywienia miała okazję prowadzić prelekcję dla osób walczących z otyłością. Wygłasza wykłady w przedszkolach i szkołach, szerząc wiedzę w zakresie zdrowego żywienia. Swoją wiedzę żywieniową oraz umiejętności językowe doskonaliła w Goethe – Institut Warschau, gdzie zdobyła certyfikat i ukończyła kurs medyczny w języku niemieckim. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

W czasie studiów aktywnie działała w Kole Naukowym Sekcji Pediatrycznej WUM. Żywienie dzieci to jej konik. Napisała pracę naukową w tej tematyce. Pomimo ukończenia studiów nadal uczestniczy w różnych konferencjach, gdyż ciągle szuka nowych informacji i ciekawostek w dziedzinie żywienia. Dietetyka jest jej pasją, którą nieustannie pielęgnuje i rozwija. We wszystko, co robi i czego się podejmuje wkłada całe swoje serce, ponieważ jej motto życiowe brzmi: „Jeżeli już coś robisz – rób to dobrze”.

Prywatnie jest szczęśliwą mamą oraz właścicielką hodowli psów rasowych. Kynologia jest jej drugą życiową pasją. Ponadto kocha konie, uwielbia konne wycieczki do lasu i galop nad brzegiem morza. Zdała egzamin na brązową odznakę woltyżerską.

Ewelina Kwiatkowska – dyplomowany kosmetolog

Kosmetologia jako hobby obecna jest w moim życiu od wczesnego gimnazjum kiedy rozpoczęłam w domowym zaciszu „zabawę” w kosmetyczkę z koleżankami. 
Pasją stawała się przez kolejne lata, gdy wgłębiałam się w jej tajniki. Już wtedy wiedziałam, że będzie to moja droga zawodowa.               
W 2012 r ukończyłam studia w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku kosmetologia. Od tej chwili doskonalę swoje umiejętności w profesjonalnych salonach kosmetycznych.
W to, co robię wkładam całe serce, a zadowolony klient daje mi ogromną satysfakcję co utwierdza mnie w przekonaniu, że wybrałam właściwy kierunek w swoim życiu.  

Moja praca to nie praca… To pasja…

„Wybierz pracę, którą kochasz a nie  przepracujesz ani jednego dnia  w swoim życiu.”  Konfucjusz

Anna Miros - kosmetyczka

Dorota Dziedzic-Pydzik - kosmetyczka, podolog