O NAS

o nas

Klinika Zdrowia i Urody Asajo Med "Trochę O nas"

Witamy w Klinice Zdrowia i Urody Asajo-Med, miejscu stworzonym z pasji do pomagania ludziom w powrocie do zdrowia, pełnego zakresu ruchu i odzyskania równowagi w funkcjonalności całego ciała. Nasza klinika, położona w Halinowie, a dokładniej w Cisiu, oferuje spokojną przystań w pięknej okolicy, zaledwie 4 minuty drogi od przepięknego miejsca na wypoczynek – Stawy w Halinowie. Jesteśmy tu, by być wsparciem dla tych, którzy szukają ukojenia w bólu, poprawy kondycji ciała, a także zdrowia i urody.

Leczenie holistycze

Holistyczne podejście do zdrowia: Nasze podejście bazuje na holistycznym spojrzeniu na pacjenta, co oznacza, że nie skupiamy się tylko na leczeniu objawów, ale badamy całość, starając się zrozumieć korzenie problemów zdrowotnych.

Asajo Med nasza historia

Nasza firma rozpoczęła swoją działalność 16.10.2010 roku i od tamtej pory prężnie rozwijamy dwie gałęzie: Rehabilitację oraz Kosmetologię, Medycynę estetyczną oraz podologię w pełnym zakresie usług. Jesteśmy miejscem rodzinnym, stworzonym przez małżeństwo z pasją, aby dać możliwość uwolnienia się od bólu i stresu, tworząc atmosferę, w której każdy może poczuć się dobrze i uzyskać pomoc.

Adam Jakubowicz - Fizjoterapeuta Halinów

Pan Adam Jakubowicz, mentor i lider firmy, to doświadczony fizjoterapeuta z bogatym doświadczeniem. Specjalizuje się w rehabilitacji ruchowej, w diagnozowaniu przyczyny bólu, leczeniu i prewencji różnych schorzeń i urazów w tym urazów sportowych, poprzez rehabilitację ruchową, osteopatię, ćwiczenia, manipulacje stawów oraz terapię przeciwbólową. Z wykształcenia specjalista w dziedzinie fizjoterapii, Pan Adam systematycznie zwiększa swoje kompetencje, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i kursach z różnych technik rehabilitacyjnych. Jego wiedza zdobyta w renomowanej, międzynarodowej najlepszej szkole osteopatii “OSTEON” pozwala mu na skuteczniejsze diagnozy by pomóc ludziom.

Przez 10 lat Pan Adam pracował w warszawskim szpitalu MSWiA na oddziałach neurologii i rehabilitacji ortopedyczno-neurologicznej, zdobywając ogromne doświadczenie w pracy z pacjentami bólowymi, którzy przeszli operacje kręgosłupa oraz z osobami po udarach mózgu. Jego praca opiera się na profesjonalizmie i medycznym holistycznym podejściu do każdego pacjenta.

Agnieszka Jakubowicz

Kochająca Żona Agnieszka Jakubowicz, wspiera firmę od strony managerskiej oraz odpowiada za stale rozwijającą się drugą markę Asajo-Beauty. Jej ponad 15-letnie doświadczenie w korporacji międzynarodowej, zdecydowanie pomaga w organizacji firmy, utrzymuje relacje z kontrahentami, a także dba o to, aby tylko najlepsze i skuteczne zabiegi oferować swoim pięknym klientkom. Po licznych kursach i szkoleniach z dziedziny kosmetologii oraz medycyny estetycznej, rozwija swoje ukryte umiejętności w tych dziedzinach i wspiera klinikę w wykonywaniu tych zabiegów oraz niektórych masaży.

Klinika Halinów - nowocześnie i kameralnie ...

Asajo-Med to kameralna i nowoczesna klinika, świadcząca usługi takie jak rehabilitacja, osteopatia, wkładki ortopedyczne, masaż leczniczy, masaż ciała, fizykoterapia oraz masaż pneumatyczny kończyn dolnych, wszystko na najwyższym poziomie. Nasze podejście holistyczne pozwala nam nie tylko ukoić ból, ale również znaleźć jego źródło, przyczyniając się do trwałego zdrowia i równowagi.

Centrum Rehabilitacji Halinów - Asajo Med

Obsługa Pacjentów Sportowych: Asajo-med. To także centrum specjalizujące się w kompleksowej opiece nas pacjentami sportowymi. Oferujemy skuteczną rehabilitację po urazach, udzielamy fachowe porady przed ważnymi zawodami jaki i dotyczące profilaktyki kontuzji. Wykorzystujemy termoplastyczne wkładki ortopedyczne, aby pomóc sportowcom w osiąganiu najlepszych rezultatów usuwając bóle ostre i przewlekłe.

Wkładki ortopedyczne Halinów

Termoplastyczne Wkładki Ortopedyczne: W Asajo-med nie tylko leczymy, ale i doradzamy. Wykonujemy nowoczesne termoplastyczne wkładki ortopedyczne, dostosowane indywidualnie na miejscu do potrzeb pacjenta. To innowacyjne podejście wspomaga proces leczenia i poprawia komfort życia, zwłaszcza dla osób aktywnych fizycznie. Wkładki otrzymasz już bowiem na pierwszej wizycie.

Leczymy wady postawy w Halinowie

Leczenie Wad Postawy: W Asajo-med leczymy wady postawy u dzieci w wieku szkolnym. Zalecane ćwiczenia oraz dopasowane wkładki ortopedyczne zadbają o zdrowie i prawidłowy rozwój u dzieci.

Asajo Med dlaczego my ?

Dlaczego Klinika Zdrowia? “Najważniejsze dla mnie było także, aby każda osoba szukająca pomocy w bólu i urazie otrzymała od nas coś więcej niż pacjenci w przychodni czy oddziale rehabilitacji. Holistyczne podejście do pacjenta zmusiło mnie do rozszerzenia wiedzy i umiejętności o osteopatię, co pozwala na trafniejsze diagnozy terapeutyczne.” – mówi Pan Adam Jakubowicz.

W naszej Klinice dbamy nie tylko o zdrowie fizyczne, ale także o dobrą atmosferę i uśmiech naszych klientów. Nasz personel zawsze służy pomocą, starając się znaleźć dogodny termin wizyt, aby pomóc pacjentom jak najszybciej odzyskać zdrowie i pełną sprawność po przebytych urazach i dolegliwościach. Albowiem rozumiemy i wiemy jakie to ważne.

Asajo Med i Asajo Beauty - zadbamy o Twoje zdrowie i urodę

Asajo-Med to także Asajo-Beauty – marka zajmująca się dbaniem o wygląd i skórę naszych klientek oraz coraz częściej klientów.
Nasza klinika powstała z pasji do pomagania ludziom w ukojeniu bólu różnego pochodzenia, od urazów po niewłaściwe nawyki funkcjonowania na co dzień. Oferujemy terapie likwidujące lub zmniejszające bóle kręgosłupa, stawów, kończyn górnych i dolnych, a także bóle głowy nieznanego pochodzenia. Znajdą tu Państwo profesjonalną rehabilitację, skuteczną rehabilitację ortopedyczną oraz specjalistę od bólu kręgosłupa.

Asajo-Med nasza misja

Skąd wzięła się nazwa ASAJO ? Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami cudownej trójki dzieci, stąd nazwa wzięła się od pierwszych liter naszych imion i nazwiska. Czy zgadniecie jakie? Powodzenia!
Asajo-Med to nie tylko nazwa, to dla nas wartości, którymi się kierujemy – rodzina i zespół. Dbamy o ciągłe doskonalenie na licznych szkoleniach zawodowych, by być na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycznymi i kosmetologicznymi. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, z naszych specjalistów, którzy tworzą wyjątkową atmosferę w naszej klinice. To wspaniali ludzie, pełni dobroci i chęci pomagania innym, posiadający wiedzę i umiejętności, które z pasją i zaangażowaniem stawiają do dyspozycji każdego pacjenta.

Dziękujemy za Wasze zaufanie

Dziękujemy, że jesteście z nami. Dołączcie do naszej rodziny Asajo-Med, gdzie zdrowie i piękno spotykają się z profesjonalizmem i sercem. Razem dbamy o Twój pełen blasku i zdrowy styl życia!

Dziękujemy za zapoznanie się z zakładką ” O nas”

rehabilitacja halinów oteopata halinów masażysta halinów fizjoterapeuta halinów wkładki ortopedyczne halinów
www.asajo-med.pl

Nawigacja

Asajo Med

Oferta

O nas

Aktualności

Kontakt

Kontakt

05-074 Cisie (gm. Halinów)
ul. Lazurowa 1

tel: 795 149 875

mail: biuro@asajo-med.pl

Social Media